Careers

We offer: attractive salary, good working conditions in a dynamic team, possibility of career development in a prestigious company.

Employees are offered accommodation in the ACI CLUJ S.A. Production Base in a building with 280 places, as well as the possibility to have meals in the company's own canteen.

Inginer producție-Prefabricate

Candidatul Ideal

  • Studii superioare în domeniu (inginer/subinginer CCIA);
  • Experință minim 3 ani în producția de structuri din beton;
  • Cunostințe MS OFFICE;
  • Cunostințe Autocad;
  • Cunostințe și capacitatea de a urmări derularea unui proiect de la concepție până la finalizare;
  • Abilitatea de a lucra independent cât și în echipă;
  • Cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj.

Descrierea jobului

  • Analizarea proiectelor și întocmirea necesarelor de materiale;
  • Urmărirea activității și a fluxului de producție în fabrică;
  • Intocmirea documentelor de calitate pentru produse;
  • Menținerea relațiilor cu furnizorii de materiale și servicii;
  • Controlul regulat și urmărirea stadiului proiectelor și a listelor de sarcini.

Beneficii:

  • Salariu atractiv;
  • Implicării în proiecte mari/complexe;
  • Decontare transport;
  • Tichete de masă;
  • Bonusuri activitate;
  • Asigurare medicală privată.

Posturi disponibile

Engineers carpenters blacksmiths masons electricians machine mechanics